Vítej na stránkách
Klubu eFDrive
Chci vědět víc!
Sjeď níž pro nejbližší akce
Nejbližší akce

Další akce najdeš na stránce kalendář akcí. Nejnovější informace z klubu též na našem facebooku.

Akce

zažij s náma spoustu zábavy a získej i neocenitené zkušenosti do života

UZEL - seznamovák FD

Pojď se s námi podílet na přípravě a realizaci seznamováku pro prváky Fakulty dopravní ČVUT. Zažiješ při tom spoustu zábavy a získáš zkušenosti a cenný zářez do životopisu. Více na UZEL webu.

Grilování na štěrkovém loži

Chuťové buňky je možné na školních pozemcích nejen týrat menzou, ale i potěšit vynikajícím grilovaným masem nebo klobásou přímo z klubového grilu na dvoře. Mrkni na fotky.

Zajímavé exkurze

Každý správný dopravák by se měl projít v noci tunelem metra. A nejen to. S námi toho zažiješ mnohem víc - byli jsme se podívat do Podzemí pod Stalinem nebo na Žižkovskou věž k vysílačům.


Podívej se do galerie fotek, co všechno už jsme zažili.

Klubovna

klubovna EFDRIVE, též známá jako Úschovna zavazadel je klidným místem pro studium a odpočinek při čekání na další cvičení nebo přednášku. Nachází se v nové budově na Horské ve třetím patře - místnost B327. Je vybavena velkou pohovkou a křesly, WiFi i kabelovým internetem, lednicí, rychlovarnou konvicí

Schůzka před Nocí na fakultě

chystáme akce a píšeme granty.

Kreslení loga nad vchod

klubovnu s ním už nemáte šanci přehlédnout.

Indoor piknik

piknikovat se dá i v klubovně.

Timeline

aneb jak jsme se dali dohromady a co všechno už jsme společně dokázali

 • 8. března 2013

  Studentský den s orientačním závodem v linkách PID

  Studentský den se stal první velkou čistě studenty organizovanou akcí na ČVUT FD. Představila se na něm celá řada studentských spolků, proběhl blok přednášek o drážní dopravě a návštěvníci si mohli vyzkoušet různé simulátory či řízení železniční dopravy. Orientačního závodu se zůčastnilo přes 100 závodníků.

 • 11. června 2013

  Oficiální vznik Klubu EFDRIVE

  Klub EFDRIVE vznikl 11. června 2013 schválením stanov Studentským parlamentem Studentské unie ČVUT na Strahově bloku 7 v zasedačce klubu Silicon Hill.

 • 12.-15. září 2013

  Historicky první seznamovák UZEL

  Odvážná hrstka nezkušených studentů se čerstvě po založení klubu vrhla na uspořádání UZLU, jediného a oficiálního seznamováku ČVUT v Praze Fakulty dopravní. Premiérový ročník se potkal s nečekaným úspěchem a zúčastnilo se ho na 84 prváků. Přechod na vysokou školu přestal být strašákem a krokem do neznáma.

 • 2014 - 2022

  Další spousta akcí

  V letech následujících po vzniku se rozrostla členská základna klubu a s ní i počet akcí, které klub pořádá. Uskutečnil se i druhý ročník seznamováku UZEL, dva ročníky Noci na fakultě, množství exkurzí, několik přednášek z cyklu SEMAFOR, kdy k nám zavítal například i Václav Moravec, nějaké ty výlety, šotoakce a výjezdka do Krumlova či Josefova Dolu.

 • Staň se
  součástí
  příběhu!

Tým klubu eFDrive

za každým dobrým projektem jsou vždy schovaní skvělí lidé

Tomáš Dzuruš

Předseda

Markéta Jirmanová

Místopředseda

Michal Cenkner

Člen představenstva

Pavel Mašinda

Člen představenstva

Jiří Kosina

Člen představenstva

Ve vedení klubu jsou vždy zkušení členové klubu, kteří zajišťují chod po stránce organizační a pomáhají mladším se zlepšovat a předávají jim své zkušenosti s cílem vychovat z nich své následovníky. Vedení je volené na jeden rok. Zvolený předseda je následně do funkce jmenován prezidentem Studentské unie ČVUT.

Kontaktuj nás

Chceš se taky zapojit? Není nic jednoduššího! Napiš nám o sobě a my už tě zapojíme do života na fakultě :)

Vyber si svého oblíbeného člena představenstva a napiš mu o sobě mail nebo ho šťouchni na facebooku :)

Adresa:

Klub eFDrive
ČVUT FD, místnost B327
Horská 3,
Praha 2, 128 00